O nas od nas

Wszystko zaczęło się od pasji, jaką dla mnie jest motoryzacja. Dzięki wiedzy zdobytej w mojej pracy zawodowej policjanta, a także doświadczeniu zdobytemu jako instruktor nauki jazdy, którym byłem w Warszawie, postanowiłem stworzyć własną szkołę jazdy.

Moim celem jest wzorowe przygotowanie Ciebie do egzaminu państwowego oraz bezpieczne i pewne poruszanie się w ruchu drogowym w każdym warunkach. Poprzez cierpliwość, wyrozumiałość oraz komunikatywny sposób przekazywania wiedzy zdobyłem zaufanie i zadowolenie u wielu młodych ludzi uczestniczących w kursach nauki jazdy w Warszawie, a od ponad 6 lat również w Czersku.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz staramy się wdrażać indywidualny tok nauczania wedle naszej autorskiej koncepcji, wszystko po to by nasza współpraca była szybka, prosta i przyjemna oraz zaowocowała pozytywnym wynikiem egzaminu na prawo jazdy. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem a uzyskane wyniki z dumą prezentujemy innym.

Zasady obowiązujące na drogach i egzaminach w WORD-ach nie stanowią przede mną tajemnic. Pomogę Ci poruszać się w ich meandrach i przygotuję wzorowo do egzaminu państwowego, a co za tym idzie – bezpieczne i pewnie poruszać się w ruchu drogowym w każdych warunkach. Jeżeli chcesz skorzystać z mojego doświadczenia, zapraszam Cię do mojej szkoły!

Jacek Kitowski

Dlaczego warto wybrać POLICE OSK z Czerska?

1. Stabilna firma z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku.
  2. Najnowsze i najskuteczniejsze metody nauczania.
  3. Imponująca liczba kursantów zdających za pierwszym razem.
    • EGZAMIN TEORETYCZNY: 60% z 183 OSÓB W ROKU 2018
    • EGZAMIN PRAKTYCZNY: 56% z 181 OSÓB (z czego 61% to egzaminy zdane za 1-szym razem!!!)
  4. Zapewniamy szkolenie wyłącznie na nowych pojazdach.
  5. Grafik dostosowujemy do Twojego wolnego czasu. Jeździmy 7 dni w tygodniu.
  6. Znakomicie przygotowujemy do egzaminów państwowych, ale najbardziej jesteśmy dumni z tego, że mamy najlepszych instruktorów w mieście!
  7. Najnowsza flota pojazdów. W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów (i nas samych) wymieniamy flotę co 2 lata.
  8. Pomoc w formalnościach i oszczędność czasu: dobieramy dogodny dla Ciebie termin egzaminu państwowego i umawiamy na niego.
  9. Płatność za kurs realizujemy w nieoprocentowanym systemie ratalnym, do wyboru: płatność gotówką, tradycyjnym przelewem bankowym lub poprzez terminal płatniczy.
  10. Nasze osiągnięcia:
    • 2017 – podziękowanie od Niepublicznego Przedszkola Anioła Stróża w Czersku,
    • 2017/2018 – Certyfikat Instytutu Badań Konsumenckich jako Przedsiębiorstwo Godne Zaufania,
    • 2018 – Nagroda Orły Nauki Jazdy,
    • 2018 – podziękowanie od Przedszkola Samorządowego im. Jana Brzechwy w Czersku,
    • 2018/2019 – współorganizator Dnia Dziecka w Czersku, główny sponsor nagród rzeczowych.

Poznaj nasz zespół

W POLICE OSK pracuje wyłącznie wysoko wykwalifikowana kadra instruktorska z wieloletnim stażem. Jakkolwiek stawiamy na profesjonalizm i doświadczenie, to oferujmy naszym kursantom różnorodność: mamy instruktorów i instruktorki, młodszych i starszych. Tak, by każdy kursant dobrał sobie instruktora zgodnie z upodobaniem.

Właściciel i instruktor: Jacek
Pozostali instruktorzy: Ola, Łukasz, Jarek, Witek, Adam
Biuro: Magda, Ewelina

Chcesz nauczyć się dobrze jeździć?

Zapraszamy do naszej szkoły adeptów kierowania pojazdami, jak również osoby chcące doskonalić jazdę lub nabyć praktyki w poruszaniu się po drogach. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje – realizujemy szkolenia współfinansowane ze środków UE w ramach EFS.